Králík sedátko

INT-AKKCBS003
Neohodnoceno
Přírodní dětské sedátko. Dětské plyšové sedátko ocení nejen ti nejmenší, ale i starší děti a také rodiče. Dětské sedátko je vhodné ke hraní, sezení, dovádění, koukání na televizi čí čtení knížek nebo krmení. Vhodné do dětských pokojíčků a dětských koutků. Díky plyšovému poutku můžou děti své oblíbené sedátko snadno přenášet. Plyšové sedátko je vyrobeno z velice příjemného přírodního materiálu. Vnitřní náplň obsahuje slupky pohanky ,které mají velice příznivé vlastnosti pro podporu přirozeného zdravého sezení. Pohanka je pružný a prodyšný přírodní materiál, v kterém se neudržují roztoči. Drobná a flexibilní semínka sedátku umožňují přizpůsobit se pozici pánve a tím stimulovat stabilní ergonomické sezení. Plyšový obal snadno sundáte a vyperete v pračce. Dětské plyšové sedátko ocení nejen ti nejmenší, ale i starší děti a také rodiče. Dětské sedátko je vhodné ke hraní, sezení, dovádění, koukání na televizi čí čtení knížek nebo krmení. Vhodné do dětských pokojíčků a dětských koutků. Díky plyšovému poutku můžou děti své oblíbené sedátko snadno přenášet. Plyšové sedátko je vyrobeno z velice příjemného přírodního materiálu. Vnitřní náplň obsahuje slupky pohanky ,které mají velice příznivé vlastnosti pro podporu přirozeného zdravého sezení. Pohanka je pružný a prodyšný přírodní materiál, v kterém se neudržují roztoči. Drobná a flexibilní semínka sedátku umožňují přizpůsobit se pozici pánve a tím stimulovat stabilní ergonomické sezení. Plyšový obal snadno sundáte a vyperete v pračce.

  • (1 ks) Skladem
1 099 Kč
Kategorie: Králíčci
Minimální věk: 3
Nejdelší rozměr v cm: 32
Velikost: Střední (31 - 50cm)
Rozměry: 32x32x18 cm
 
Dětské plyšové sedátko ocení nejen ti nejmenší, ale i starší děti a také rodiče. Dětské sedátko je vhodné ke hraní, sezení, dovádění, koukání na televizi čí čtení knížek nebo krmení. Vhodné do dětských pokojíčků a dětských koutků. Díky plyšovému poutku můžou děti své oblíbené sedátko snadno přenášet. Plyšové sedátko je vyrobeno z velice příjemného přírodního materiálu. Vnitřní náplň obsahuje slupky pohanky ,které mají velice příznivé vlastnosti pro podporu přirozeného zdravého sezení. Pohanka je pružný a prodyšný přírodní materiál, v kterém se neudržují roztoči. Drobná a flexibilní semínka sedátku umožňují přizpůsobit se pozici pánve a tím stimulovat stabilní ergonomické sezení. Plyšový obal snadno sundáte a vyperete v pračce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.